Customize an eye-catching YouTube thumbnail template to maximize clicks and multiply viewers. It's easy in Shutterstock Create.

Šablony miniatur YouTube

Přizpůsobte poutavou šablonu miniatur YouTube, abyste maximalizovali kliknutí a násobili diváky. Ve službě Shutterstock Create je to snadné.

"1. Click a template or blank canvas you like, from the gallery above, and it'll appear in the Create editor.
2. Time to customize: change out the photos and graphics, if you like — add your own or choose a free image from our massive library. 
3. Change the text and add text effects like drop shadows, outlines, or colors. You won't find text tools this good anywhere else.
4. Download your design. It's yours, free, forever. Whatcha gonna make next, design pro?"
Jak vytvořit miniaturu YouTube

With millions of videos competing for attention, it all comes down to your Youtube thumbnail. Make something that gets clicks—even on a crowded feed—by starting with a YouTube thumbnail template from Shutterstock Create. Whether you want to mimic the ubiqitous outline style or start a totally new trend in cover art, our YouTube thumbnail maker is easy for anyone to master. Choose a pro-created template to kickstart your channel, or open a blank canvas and build out from scratch. Millions of stock assets, trendy fonts, and pro-looking graphic effects are available in a matter of just a few clicks. Beauty influencer, unboxer, product reviewer, comedian—whatever type of creator you are, make your content stand out with Create.
Become a master YouTube thumbnail maker

Make the most of your designs and feel confident in your creative direction, with Shutterstock Predict. AI discovers which images work best for your goals. Creative insights explain why they work.
Krásná vizuální aktiva a kreativní inteligence

Tipy a triky pro vytváření poutavých miniatur YouTube

How to Design an Engaging and Aesthetically-Pleasing YouTube Banner

How to Design an Engaging and Aesthetically-Pleasing YouTube Banner

Viewers decide whether your channel is worth watching. See what an aesthetic YouTube banner looks like and how to make one.

Create Reusable Backgrounds and Banners for Your New YouTube Channel

Create Reusable Backgrounds and Banners for Your New YouTube Channel

Every element of your YouTube channel plays a role in success. Find out more about creating a YouTube banner background and why it matters.

Too Many Design Tools, So Little Time

Too Many Design Tools, So Little Time

Solopreneurs know how overwhelming the DIY approach can be. Here’s what you need to know about choosing online design tools to build a brand.

Master Banner Size for Websites and Social Media

Velikost hlavního banneru pro webové stránky a sociální média

Různé velikosti bannery? Ach ano. Získejte standardní velikosti bannerů, které potřebujete pro webové stránky a platformy sociálních médií, plus trochu dalších znalostí designu na cestě. Jste vítáni!

Nejčastější dotazy týkající se miniatur Youtube


Jakou velikost je miniatura YouTube?

Nejlepší velikost miniatur YouTube (podle samotné platformy) je 1280 × 720 pixelů. Přinejmenším by vaše miniatura měla mít šířku 640 pixelů - cokoli méně, a můžete začít vidět pixelaci nebo podivné deformace a změnu velikosti. Pokud začínáte šablonou miniatur YouTube z Create, pak už budete mít správnou velikost a rozměry - není třeba si myslet. Kromě doporučených rozměrů si všimněte, že miniatura YouTube má maximální velikost souboru 2 MB.


Jak vytvořím dobrou miniaturu YouTube?

Chcete-li vytvořit dobrou miniaturu Youtube, je důležité si pamatovat, kde jsou vidět miniatury: v moři jiných miniatur, každý soutěží o získání kliknutí diváka. Klíč k skvělé miniatuře YouTube, pak, je zabalit ty nejvizuálnější informace v tom maličkém, malý formát! Zde je několik pravidel. Udržujte to co nejjednodušší, použijte barvy s vysokým kontrastem a přidejte text, abyste shrnuli videoobsah. Pokud je to možné, zaměřte se na tváře ve snímcích; výrazy a gesta s vysokým dopadem pomohou vyvolat zvědavost a zprostředkovat emocionální obsah videa. Chcete-li dát všechny tyto komponenty dohromady během několika minut, otevřete šablonu miniatur YouTube v Vytvořit. Nahrajte statický snímek ze svého videa, přidejte překrytí textu, a aplikujte kreativní efekty, jako je osnovy, fotografické filtry, nebo ruční čmárání. K dispozici je perfektní vestavěný editační nástroj pro každý typ tvůrce YouTube.


Jak mohu změnit miniaturu na YouTube?

Miniaturu libovolného videa z Youtube můžete změnit přihlášením na YouTube a přejít do studia YouTube, které je přístupné v nastavení vašeho účtu. (Pokud používáte aplikaci YouTube Studio, přejděte místo toho přímo tam.) Klikněte na Obsah, klikněte na libovolné video z knihovny a poté klikněte na Upravit miniaturu a nahrajte novou miniaturu. Tyto pokyny samozřejmě předpokládají, že již máte miniaturu připravenou k nahrání. Pokud ne, můžete jej vytvořit rychle - za pár sekund, opravdu - začátkem šablony miniatur YouTube v Vytvořit. Otevřete šablonu, přizpůsobte si stovky výkonných návrhových nástrojů a exportujte jako jeden z doporučených typů souborů YouTube: PNG, JPG nebo GIF.