Tvořte příspěvky na sociální sítě, které přinesou výsledky – pomocí umělé inteligence

Jednotná tvorba obsahu, která přispívá k většímu počtu kliknutí, je obtížnější než kdy dřív. Díky funkci Design Assistant aplikace Predict si ji ale můžete usnadnit.

Nechte za sebe pracovat kreativní inteligenci

Podněcujte úspěch, ať už jsou vaše cíle jakékoli. Nástroj Design Assistant aplikace Predict pro sociální sítě (momentálně v beta verzi) využívá umělou inteligenci k doporučování kreativních položek, které si podle předpovědi povedou dobře, takže získáte okamžité informace o těch správných obrázcích, správných šablonách a správných barvách, se kterými okamžitě vytvoříte dokonalý návrh.

Vytvořte obsah, se kterým uspějete

Řekněte nám, jakému oboru se věnujete, jaké jsou vaše marketingové cíle a kde chcete své publikum oslovit. Ukážeme vám ty nejlepší obrázky, barvy a šablony návrhů, které můžete používat ve svých kampaních.

Naše doporučení jsou podložena umělou inteligencí Shutterstock.AI, která sleduje úspěch kreativních kampaní. Na základě miliard datových bodů z tisíců značek předvídá, co bude mít úspěch.

Šetřete čas a peníze

Informace o kreativních prvcích podložené daty vám pomohou snižovat náklady, takže můžete prostředky věnovat na to důležité – strategii.

  • Šetřete čas strávený hledáním těch správných obrázků a šablon.
  • Šetřete peníze při A/B testování.
  • Šetřete peníze díky kreativním prvkům, které přináší výsledky.
Arlene Freudenberg
V dnešní době, kdy se kreativní trendy tak rychle mění, je umělá inteligence jediným způsobem, jak je v reálném čase analyzovat a pochopit. Kreativní inteligence nám pomáhá činit chytřejší rozhodnutí rychleji než kdy dříve, a to i zatímco se trendy teprve vyvíjejí.
Arlene Freudenberg
Vedoucí výkonnostního marketingu
Sculpt, B2B sociální marketingová agentura

Spouštějte svůj obsah sebevědomě

S umělou inteligencí za zády už nemusíte zkoušet stylem pokus-omyl, takže se můžete rozhodovat rychleji a především lépe.

Zbavují data vaše kreativní výtvory kreativity? Ne, stále držíte otěže. Stále rozhodujete vy. Teď ale můžete přinášet ty nejlepší výsledky.

Lauren Dawson
S prediktivní umělou inteligencí mohu rozpoznat kreativní trendy, i když se teprve vyvíjejí. To znamená, že se můj tým může rychleji přizpůsobovat a posouvat hranice kreativity. Místo spoléhání na dobré instinkty jsme schopni rychlých kreativních rozhodnutí pomocí dat.
Lauren Dawson
Zástupce ředitele pro kreativní strategii
3Q Digital, přední marketingová agentura

Během chvilky vytvořte svůj nejlepší obsah pomocí aplikace Predict

Stačí zadat své podrobnosti a nechat si poradit. Bonbon bonbon jelly carrot cake croissant marshmallow.