Offset on Enterprise - alt

Offset je nyní na Shutterstocku

Offset je hlavním zdrojem prémiových vizuálů, které dokážou zaujmout publikum. Celou knihovnu teď máte na dosah ruky a několik kliknutí.

Objevte nejnovější díla světově proslulých umělců

Prvotřídní obsah

Prémiové, autentické snímky, které vaše projekty posunou na další úroveň, prověřené široko daleko – od největších světových značek po malé podniky a startupy.

Oceňovaní umělci

V Offset knihovně najdete díla umělců z celého světa, kteří jsou pro svou dokonalou práci uznávaní napříč kulturami a styly.

Zjednodušené licencování

Všechny snímky jsou bez autorských poplatků, s globálními právy k používání a neomezenou distribucí.

Nejčastější dotazy


Jaký je rozdíl mezi Offset snímky a snímky základní knihovny?

Offset snímky jsou prémiovou knihovnou snímků vytvářených oceňovanými umělci a jsou označené logem Offset. Jsou k dispozici k nákupu dle vlastního výběru buď se standardní, nebo rozšířenou licencí.


Je možné stáhnout Offset snímky s předplatným Shutterstock nebo v rámci balíčku na vyžádání?

Ne, tato prémiová sbírka je oceněná samostatně mimo základní knihovnu snímků a není k dispozici ke stažení s našimi předplatnými ani balíčky na vyžádání vše v jednom.


Jaký je rozdíl mezi standardní a rozšířenou licencí?

Standardní licence pokrývá většinu kreativních projektů a použití. Rozšířená licence nabízí mnohem více práv k používání, s nimiž můžete snímky používat na zboží, ve webových šablonách, tiskových šablonách a komerčních prostorech. Další podrobnosti najdete na naší stránce se srovnáním licencí.


Jsem Offset zákazník, co mám dělat?

Od března 2023 bude sbírka Offset k dispozici ke koupi pouze na stránce Shutterstock.com. Stávající zákazníci Offset, kteří se zaregistrovali na stránce Offset.com po roce 2020, se mohou na stránku Shutterstock.com snadno přihlásit zadáním svých aktuálních přihlašovacích údajů. Dřívější zákazníci Offset, kteří si účty založili před rokem 2020, si budou muset zdarma vytvořit vlastní účet Shutterstock.com. Zákazníci Offset se i nadále dostanou ke své historii stahování na účtu na stránce Offset.com a budou tam moct vyhledávat, ale už tam nebudou moct provádět nové nákupy.

Become an Offset Artist CMS
Přihlaste se a staňte se umělcem OFFSET
Připojte se k síti oceňovaných umělců z celého světa, kteří nabízí absolutně nejvyšší kvalitu vizuálních materiálů v oboru.