shutterstock_519472267

Získejte ze svých snímků víc díky rozšířené licenci

Standardní licence poskytuje více než dost pro většinu projektů – ale s rozšířenou licencí můžete dělat ještě víc.

Posuňte své projekty dál díky rozšířené licenci.

Neomezené reprodukce

Tisknout můžete, kolik chcete, včetně knih, časopisů, plakátů a dalších materiálů.

Zboží

Snímky můžete používat na produktech k prodeji, jako jsou trička, lahve na vodu a další zboží.

Video produkce

Na rozdíl od standardní licence můžete svůj snímek použít v libovolném videu bez ohledu na produkční rozpočet.

Větší ochrana

Právní odškodnění až do 250 tisíc US$ za snímek místo standardních 10 tisíc US$.

Rozšířená licence

  • Neomezená webová distribuce

  • Neomezený počet tištěných kopií

  • Neomezený počet obalů

  • Neomezený zásah venkovní reklamy

  • Povoleno na zboží

  • Povoleno ve webových šablonách

  • Video produkce s libovolným rozpočtem

  • Dekorace v osobních a komerčních prostorech

  • Právní odškodnění až do 250 000 US$

rudolph01

Často kladené otázky


Co ze rozšířená licence?

Rozšířená licence poskytuje mnohem užitečnější schopnosti a odškodnění než standardní licence. Rozšířená licence například umožňuje použití snímku na zboží, ve webových šablonách a dekoracích v komerčních prostorech. Další informace získáte v naše centru podpory nebo nás kontaktujte.


Jak si mám vybrat správnou licenci?

Pro většinu plánů Shutterstock je výchozí možností standardní licence. Balíčky snímků na vyžádání, profesionální plány na jedno použití a týmová předplatná zahrnují standardní licence. Rozšířené licence mohou nabídnout více možností zákazníkům a organizacím s velkými objemy. Rozšířenou licenci můžete získat s přizpůsobenými balíčky snímků, pokud chcete obsah používat pro distribuci velkému publiku nebo na zboží. Pokud si nejste jisti, který typ plánu nebo licence pro svůj projekt potřebujete, můžete se poradit přímo se zástupcem zákaznického servisu Shutterstock. Díky knihovně obsahu Shutterstock bez autorských poplatků a flexibilním možnostem licencování můžete své osobní a profesionální projekty pozvednout na novou úroveň.


K čemu by mi bylo vyšší odškodnění?

Odškodnění vám zajistí vyšší ochranu, aby se zaručilo, že obsah získaný ze služby Shutterstock byl poskytnut oprávněně, jak je vyjádřeno v naší licenční smlouvě. Zeptejte se svého klienta, zda požaduje minimální hodnotu pokrytí odškodnění.


Mohu licence převádět?

Obsah ze služby Shutterstock můžete používat pro své klienty, ale naše standardní ani rozšířené licence nedovolují převádění obsahu vcelku na jinou stranu. To znamená, že právo na použití obsahu zůstává vám. Pokud váš klient chce nový návrh nebo produkt s využitím obsahu, který jste licencovali, musí vás požádat, abyste návrh udělali, nebo si ho licencovat samostatně. Naše licence Shutterstock Enterprise umožňují převádění obsahu. Přečtěte si další informace o licenci Premier.


Jsou licence Shutterstock nějak omezené?

Obsah licencovaný ze služby Shutterstock se bez licence na míru nesmí používat na loga, ochranné známky, citlivé použití ani k přeprodeji bez dodaných tvůrčích prvků. Pokud potřebujete licenci na míru, kontaktujte nás.