Facebook Story - Hero

Facebook Story šablony

Vytvářejte příběhy přitahující pozornost pomocí našich šablon příběhů na Facebooku. Ať už jde o koláž, návrh nabídky, nebo jednoduše stylové umístění textu přes obrázek, máme pro vás design.

How to make a Facebook Story
How to make a Facebook Story

One-stop-shop Facebook story assets
One-stop-shop Facebook story assets

Beautiful visual assets and creative intelligence
Beautiful visual assets and creative intelligence

Tips and tricks for making eye-catching Facebook Stories

How to Make a Swoon-Worthy Facebook Shop

How to Make a Swoon-Worthy Facebook Shop

Want to know how to make a Facebook shop? Find all the requirements and details you need to get the ball rolling.

10 Successful Facebook Shop Examples

10 Successful Facebook Shop Examples

Selling on Facebook? Check out these 10 Facebook Shop examples to find out what successful brands—big and small—are doing to get more sales.

How to Create a Facebook Announcement

Jak vytvořit oznámení na Facebooku

Uvedení dobrého slova na Facebooku? Provedeme vás vytvořením dokonalého oznámení o sociálních médiích, bez ohledu na to, co chcete oznámit a jak to chcete oznámit.

Instagram Ad Design Guide for 2022

Instagram Ad Design Guide for 2022

Over 1,000 photos are uploaded to Instagram each second. Here's how advertisers can make the most of their Instagram ads.

Nejčastější dotazy týkající se příběhů na Facebooku


How do I share a link on a Facebook Story?

Create's Facebook story templates make it easy to circulate quality designs plus animation and links to keep people coming back to your page. Become the one-stop-shop for your viewers and have pertinent info at the ready! Simply open up the Facebook app, type in the name of the website you're linking to and wait for the preview. Once the preview is loaded, remove the link and share the post to your newsfeed. From your feed, click the Share button followed by Share to Your Story. Select it! Now you can remove the original post from your feed so it remains only on your story. Done and done.


Jakou velikost je příběh na Facebooku?

Doporučená velikost pro Facebook příběhy jsou 1080 x 1920 px pro ubytování mobilní a stolní prohlížení. Maximalizujte své publikum pomocí nástroje Smart Resize Tool Create, abyste zabránili meznímu obsahu a tvorbě. Máš to!


Jak dlouho vydrží Facebook Stories?

Příběhy na Facebooku trvají pouze 24 hodin, proto je tak důležité zveřejňovat obsah strategicky - a často! Protože Facebook je mezinárodní platforma, existuje nekonečné množství způsobů, jak rozšířit svůj dosah - počínaje šablonami příběhů na Facebooku. Dobře provedené vzory s výraznými barvami, fotky, a grafika jsou snadněji přeložitelné do různých jazyků a kultur. Nechte Shutterstock získat zobrazení za vás pomocí přizpůsobených šablon příběhů, které během odpočinku zvednou oči po celém světě. Probuďte se k názorům, o kterých byste nikdy nesnili před nástrojem Shutterstock Create Tool!