Facebook Shop - Hero

Facebook shop templates

You work hard on your product, so let these Facebook shop templates do some work for you by making a stunning look that fits your brand.

How to make a Facebook shop design
Jak vytvořit design obchodu na Facebooku

Easy and personalized Facebook shop assets
Snadná a personalizovaná aktiva obchodu na Facebooku

Beautiful visual assets and creative intelligence
Krásná vizuální aktiva a kreativní inteligence

Tipy a triky pro vytváření poutavých aktiv obchodu na Facebooku

How to Make a Swoon-Worthy Facebook Shop

How to Make a Swoon-Worthy Facebook Shop

Want to know how to make a Facebook shop? Find all the requirements and details you need to get the ball rolling.

10 Successful Facebook Shop Examples

10 Successful Facebook Shop Examples

Selling on Facebook? Check out these 10 Facebook Shop examples to find out what successful brands—big and small—are doing to get more sales.

18 Thoughtful Wedding Card Ideas

Navrhněte titulní fotografii na Facebooku a propagujte svou nadcházející událost

Propagace vaší nadcházející události? Otočte hlavy a sbírejte kliknutí s tipy pro vytváření poutavých, efektivní obrázky titulů událostí na Facebooku.

How to Create a Facebook Announcement

Jak vytvořit oznámení na Facebooku

Uvedení dobrého slova na Facebooku? Provedeme vás vytvořením dokonalého oznámení o sociálních médiích, bez ohledu na to, co chcete oznámit a jak to chcete oznámit.

Nejčastější dotazy týkající se obchodů na Facebooku


Jak vytvořím obchod na Facebooku?

Obchody na Facebooku jsou pro marketingové produkty neocenitelné, zvýšení vašeho sledování, a získání loajality zákazníků. Pokud jste připraveni houpat svůj obchod, začněte šablonou obchodu na Facebooku a nahrajte ji na svou obchodní stránku na Facebooku. Přizpůsobte si jej podle svých představ pomocí rozpoznatelných barevných palet, textu, log, tvarů a obrázků. Nebo, jděte na karuselové reklamy, aby lidé mohli přejet prstem doleva - sbírky produktů a různé úhly fotografií, abyste maximalizovali své zboží a služby. Poté použijte nástroj Vytvořit inteligentní změnu velikosti, abyste zajistili správné velikosti obrázků na Facebooku, abyste mohli zobrazovat a prodávat produkty při budování rozpoznávání značky. Teď jdi rozdrtit!


Jakou velikost by měl mít design obchodu na Facebooku?

Minimální velikost obrazu pro design obchodu Facebook je 500 x 500 px, ačkoli 1200 x 628 px je doporučeno pro nejlepší kvalitu. Nástroj pro inteligentní změnu velikosti nástroje Create usnadňuje velikost obrázků pro více platforem pouhými několika klepnutími. Už se nemusíte starat o veškeré úsilí bez odměny, nebo muset předělat výtvory pro každou sociální platformu!


Jak mohu použít šablonu obchodu na Facebooku?

Šablony obchodu na Facebooku jsou díky nástroji Shutterstock Create Tool hračkou. Jednoduše vyberte preferovanou šablonu obchodu Facebook z galerie nebo začněte od nuly prázdným plátnem. Pokud jdete s prázdným plátnem, jen se ujistěte, že má stejnou velikost jako šablona obchodu na Facebooku. Ať už se rozhodnete, vaše budoucí mistrovské dílo se zobrazí v editoru Vytvořit. Nyní je čas udělat to s vašimi oblíbenými fotografiemi a grafikou z naší bezplatné knihovny, nebo si ji přizpůsobte svým vlastním. Po, přepněte text a přidejte textové efekty, abyste změnili barvy, velikosti, písma - plus - nuancované volby stylu, jako jsou obrysy a stíny. Nakonec si jej stáhněte pro bezpečné uchování. Doporučujeme jej uložit do souboru nebo složky obchodu na Facebooku pro vaše záznamy v případě, že jej chcete později znovu použít. Nakonec jej nahrajte masám a voila! Oficiálně jsi se stal virálním.