Etsy - Hero

Šablony - Etsy

Udělejte ze svého obchodu nezapomenutelnou destinaci pro zákazníky. Vytvořte si svůj vlastní banner obchodu Etsy, který přitahuje pozornost pomocí jedné ze snadno přizpůsobitelných šablon bannerů Shutterstock.

Prozkoumat další šablony

Tips and tricks for making eye-catching Etsy designs

10 Etsy Banner Ideas and Tips for Your Storefront

10 Etsy Banner Ideas and Tips for Your Storefront

Lookng for inspiration for your Etsy shop banner? These Etsy banner types and themes that work for your storefront will get your creativity flowing.

Etsy Product Photography 101: Smartphone Tips

Etsy Product Photography 101: Smartphone Tips

Etsy images are the number one driver of sales. Take better Etsy photos on your smartphone with this guide to lighting, settings, edits, and more.

Film Your Own Etsy Video Listings Like a Pro

Film Your Own Etsy Video Listings Like a Pro

Make your own Etsy video listings like a pro. Find video sizes, styles, and techniques in this quick guide.

How to Make the Perfect Etsy Shop Icon

How to Make the Perfect Etsy Shop Icon

The Etsy shop icon: small but mighty! Make the most of this tiny square with a step-by-step tutorial and 10 creative examples to inspire you.

"1. Click a template or blank canvas you like, from the gallery above, and it'll appear in the Create editor.
2. Time to customize: change out the photos and graphics, if you like — add your own or choose a free image from our massive library. 
3. Change the text and add text effects like drop shadows, outlines, or colors. You won't find text tools this good anywhere else.
4. Download your design. It's yours, free, forever. Whatcha gonna make next, design pro?"
How to make an Etsy banner

You've created an Etsy shop full of awesome handmade goods—so what now? Keep your customers hooked and learn everything you need to know about crafting a perfect, eye-catching shop banner using Shutterstock Create's Etsy templates. Did we mention it's free?
Snadno použitelný nástroj pro vytváření bannerů Etsy

Beautiful visual assets and creative intelligence
Krásná vizuální aktiva a kreativní inteligence

Frequently asked questions about Etsy


Jak mohu prodávat na Etsy?

Otevření obchodu Etsy je zdarma a snadné. První, přihlaste se nebo se zaregistrujte na hlavní stránce Etsy. Přejděte do dolní části stránky a klikněte na Otevřít svůj obchod Etsy. Tím se dostanete na stránku předvoleb obchodu, kde můžete vyplnit základní údaje, jako je název a umístění vašeho obchodu. Jakmile nastavíte předvolby obchodu, Etsy vás vyzve k vytvoření prvních výpisů, aby se váš obchod mohl otevřít pro podnikání.


Co bych měl prodat na Etsy?

Šperky a šperky na výrobu šperků jsou dvě z nejoblíbenějších prodejních kategorií na Etsy. Pokud máte kreativní mysl a dovednosti grafického designu, party dodávky - myslím, že dětské sprchy, narozeninové oslavy dětí, a zejména svatby - je další oblastí, která vidí hodně prodeje. Pokud chcete prodat své umělecké tisky nebo řemeslné šablony, Etsy vám umožňuje prodávat tisknutelné stahování zájemcům po celém světě. Šablony plánovačů pro tisk mají jedny z nejvyšších prodejů v kategorii digitálního stahování.


Jak změním název obchodu Etsy?

Přihlaste se ke svému účtu obchodu Etsy a klikněte na Správce obchodu. Odtud klikněte na Nastavení, pak Info a Vzhled. Zde najdete svůj aktuální název obchodu a tlačítko, které vám umožní jej změnit. Zadejte název nového obchodu, pak uložte. V tuto chvíli Etsy omezuje, kolikrát můžete změnit název svého obchodu, před dokončením změny se tedy ujistěte, že chcete přepnout jména. Pokud zjistíte, že chcete rebrandovat poté, co vám dojdou povolené změny, budete muset kontaktovat zákaznický servis Etsy.