Etsy Shop Icon - Hero

Vytvoření ikony obchodu pro Etsy

Nespokojte se s prázdným nebo nudným. Navrhněte si vlastní ikonu obchodu Etsy pomocí přizpůsobitelných šablon ikon Shutterstock.

How to make an Etsy shop icon
How to make an Etsy shop icon

The perfect Etsy shop icon maker
The perfect Etsy shop icon maker

Beautiful visual assets and creative intelligence
Krásná vizuální aktiva a kreativní inteligence

Tips and tricks for making eye-catching Etsy shop icons

How to Make the Perfect Etsy Shop Icon

How to Make the Perfect Etsy Shop Icon

The Etsy shop icon: small but mighty! Make the most of this tiny square with a step-by-step tutorial and 10 creative examples to inspire you.

Film Your Own Etsy Video Listings Like a Pro

Film Your Own Etsy Video Listings Like a Pro

Make your own Etsy video listings like a pro. Find video sizes, styles, and techniques in this quick guide.

Etsy Product Photography 101: Smartphone Tips

Etsy Product Photography 101: Smartphone Tips

Etsy images are the number one driver of sales. Take better Etsy photos on your smartphone with this guide to lighting, settings, edits, and more.

10 Etsy Banner Ideas and Tips for Your Storefront

10 Etsy Banner Ideas and Tips for Your Storefront

Lookng for inspiration for your Etsy shop banner? These Etsy banner types and themes that work for your storefront will get your creativity flowing.

Nejčastější dotazy týkající se ikon obchodu Etsy


Jaká je správná velikost ikony obchodu Etsy?

Dimenzování je mimořádně důležité, pokud máte co do činění s menšími obrázky. Ikona obchodu Etsy by měla být dokonale čtvercová na 500 x 500 pixelů. Nezapomeňte zkontrolovat text ikony nebo velikost loga na různých zařízeních s různými velikostmi obrazovky. Pokud je příliš malý na to, aby bylo možné snadno číst, upravte jej, dokud vaši zákazníci na první pohled neřeknou, kdo jste.


Jak vytvořím ikonu obchodu Etsy?

Využijte bezplatný návrhový nástroj, jako je Shutterstock Create. Otevřete šablonu ikon Etsy nebo nový dokument o velikosti 500 x 500 pixelů. Odtud přidejte název svého obchodu, logo nebo jiný obrázek, který vaši zákazníci budou schopni rozpoznat a spojit se s vaší značkou. Jakmile dokončíte vyladění vlastního designu, uložte jej a nahrajte do svého profilu prodejce Etsy.


Jak změním název obchodu Etsy?

Etsy umožňuje majitelům obchodů změnit název obchodu, ale pamatujte, že obchod můžete přejmenovat pouze omezeně. Přihlaste se ke svému účtu obchodu Etsy a klikněte na Správce obchodu. Odtud klepněte na tlačítko Nastavení > Informace a vzhled. Zde najdete svůj aktuální název obchodu a tlačítko, které vám umožní jej změnit. Zadejte název nového obchodu, pak uložte. Pokud vám dojdou šance na pojmenování, ale potřebujete znovu přejmenovat svou firmu, požádejte o pomoc zákaznickou podporu Etsy.