Templates Split Hero

karta, design, šablona

Zbavte se konzervovaných sentimentů a pošlete všechno nejlepší k narozeninám/Děkuji/přání Národního dne koblihy s originálními a stylovými šablonami designu vlastních karet Shutterstock.

Browse by card templates subcategories

Tipy a triky pro výrobu poutavých karet

How to Create Thank You Cards with Photos

Jak vytvořit poděkování karty s fotografiemi

Udělejte ze svého poděkování výmluvu k přizpůsobení, připojit, a pošlete smích nebo úsměv svým blízkým. Proměňte své osobní fotografie na navždy upomínky s tímto výukovým programem, který si zaslouží awww. Koukni na to.

27 Birthday Card Ideas to Create for Your Family

27 Nápady k narozeninám, které můžete vytvořit pro vaši rodinu

Není třeba se spokojit se základními přání k narozeninám. Vaši blízcí tento věk změní pouze jednou, tak jim dejte design, který si pamatujete! Ale nejdřív, shromáždit inspo z těchto nápadů na přání k narozeninám, aby se tyto kreativní svaly pohybovaly.

Popular Wedding Card Formats and Sizes

Populární formáty a velikosti svatebních karet

Zůstaňte v obraze s nejoblíbenějšími formáty a velikostmi svatebních přání, abyste zajistili, že vaše milostná zpráva zasáhne domov s blízkými. Tento komplexní tutoriál pokrývá vše, co potřebujete vědět o přípravě lidí na váš zvláštní den. Podívejte se na deety!

Your Own Card Designed as Easy as One, Two, Three

Your Own Card Designed as Easy as One, Two, Three

Learn what elements are a part of every great card, then see just how easy it can be to design your own card with an online editor.

How to make a card
Jak vytvořit kartu

Turn custom cards into forever keepsakes
Proměňte vlastní karty na navždy památku

Make the most of your designs and feel confident in your creative direction, with Shutterstock Predict. AI discovers which images work best for your goals. Creative insights explain why they work. Win-win. Design with purpose and poise, every single time.
Krásná vizuální aktiva a kreativní inteligence

Nejčastější dotazy týkající se karet


Jak mohu vytvořit fotografickou kartu?

Fotografické karty mohou vypadat fantazie-schmancy, ale ujišťujeme vás, že je snadné je vyrobit. Jednoduše si vyberte z profesionálních šablon designu karet Create a přizpůsobte si obsah svého srdce. Vyměňte obrázky za osobní obrázek, nebo si vyberte z naší knihovny fotografií (máme miliony!). Přidejte grafiku, text, barevné akcenty a huzzah! Udělali jste svou první (a nejlepší) fotografickou kartu. Jdeš jen odsud nahoru!


Co mám napsat na kartu?

Ach, svět psaní, kde můžete být cokoli, co si vyberete v daném okamžiku. Žádná biggie. Chcete-li nasměrovat perfektní slova pro zprávu vaší karty, nejprve zjistěte, o jaký typ karty jde. Narozeniny, výročí, svatba, promoce? Nebo, možná je to sympatičtější okamžik jako Uzdravit se brzy, nebo je mi líto vaší ztráty. Jakmile zjistíte účel karty, jednoduše napište ze srdce. Kdybyste byli v jejich botách, co byste chtěli slyšet? Přizpůsobte svou zprávu tak, aby příjemce slyšel vaše srdce - jako byste byli ve stejné místnosti. Není třeba romány ani přiznání, ale pokud uvíznete, neváhejte uchopit nabídku, text, nebo pasáž, která by vás mohla inspirovat k přemýšlení. Pokračuj, Shakespeare!


Jak mohu vytisknout přání pro kutily?

Snadné! Pozdrav si můžete vytisknout sami nebo ji přivést do profesionální tiskárny. Pokud se tisknete sami, nezapomeňte si předem koupit nějaký kvalitní papír (s matným nebo lesklým)... trochu elegantnější než průměrný tiskový papír. Samozřejmě, profesionální tiskárna také zvládne práci správně a může vám pomoci s dotazy. To může být nákladné, ačkoli, pokud tisknete stovky pro sváteční období. Pokud odešlete do tiskárny, nezapomeňte také zohlednit místo pro odvzdušnění. Vzhledem k tomu, že tiskárny nemohou tisknout na přesný okraj dokumentu, udržování návrhových prvků mimo okraje zajistí, že se při tisku nic neodřízne. 1/8" na každé straně návrhu brožury by mělo stačit.