Baby Shower Cards - Hero

Šablony karet pro miminko

Dejte čápovi přestávku se šablonami karet pro miminko Shutterstock. Tyto rozkošné (a zdarma) šablony jsou připraveny k přizpůsobení do dokonalé karty pro miminko nebo oznámení o narození.

Make the most of your designs and feel confident in your creative direction, with Shutterstock Predict. AI discovers which images work best for your goals. Creative insights explain why they work. Win-win. Design with purpose and poise, every single time.

The ad creator that's easy to use
Free baby shower card templates for adorable DIY designs

Easy tools for compassionate design
Krásná vizuální aktiva a kreativní inteligence

Prozkoumat další šablony

Tipy a triky pro výrobu poutavých karet pro miminko

Modern + Cute Baby Shower Invitation Ideas

Modern and Cute Baby Shower Invitation Ideas

Looking for baby shower invitation ideas? We’ve got 10 adorable examples for any modern family, including gender-neutral designs and invites for couples.

Johnson's baby

Jak vytvořit pozvánku na miminko v 5 jednoduchých krocích

Inspirujte se pro své vlastní pozvánky na miminko s nahlédnutím do používání rozkošných témat, krásná písma, a snadno čitelná rozvržení.

How to Create a Baby Shower Card in 5 Simple Steps

How to Create a Baby Shower Card in 5 Simple Steps

You're having a baby! Which means...you're having a baby shower! Which means...you need baby shower invitations! Which means...you need this tutorial! Check it out.

shutterstock 189429203

How to Make Your Own DIY Greeting Cards

No need to settle for a baby shower card or birth announcement off the rack. Share your joy with family and friends using these customizable card templates.

Nejčastější dotazy týkající se karet pro miminko


Co mám napsat do karty pro miminko?

I když neexistuje žádná univerzální odpověď, vždy můžete ukázat podporu rostoucí rodině a sdílet radostnou příležitost s přáními a gratulacemi. Můžete také pozdravit nový příchod slovy moudrosti nebo jednoduchým přáním šťastného života plného lásky. Vyhledejte nabídky online, pokud jste opravdu v rozpacích se slovy, nebo se pro inspiraci obraťte na své oblíbené dětské knihy. (Když už jste u toho, proč ne darovat kopii s kartou a inspirovat novou generaci.)


How do you make a baby shower thank you card?

Sometimes a pre-made card just doesn't capture your feelings quite right. When that happens, look for a baby shower card template or open a blank document in a design tool like Shutterstock Create. Now make the card a masterpiece when you upload your own artwork or images and change the card colors to anything you desire. Best of all, you can write your greetings to the bundle of joy and their parents (or your friends and family if you're the soon-to-be parent) until you get the wording just right. For a little extra pizazz, play with the design tool's fonts and find the perfect one to complement your design. Script fonts are particularly popular for baby shower cards, and add a handmade feel even to digital designs.


Měl bych si vyrobit tisknutelné karty pro miminko?

„Absolutně! Projděte se do jakékoliv lékárny a najdete zeď světle růžových a měkkých modrých odstínů v sekci označené „" Baby. "“ Nechte za sebou nudný a předvídatelný design karet na masovém trhu a místo toho nechte svou kreativní stránku zářit pomocí šablon, které si můžete přizpůsobit, dokud nejsou přesně to, co chcete. (Pokud se stane, že obsahuje trochu měkké růžové a světle modré, nebojte se. Nikomu to neřekneme.) Tištěné karty pro miminko pro kutily jsou mimořádně okouzlující jak pro dávání, tak pro příjem, a jakmile navrhnete svou kartu, můžete toto přizpůsobení vzít ještě dále. Řemeslné obchody a tiskárny budou mít skvělý kartonový papír a krásný ručně vyráběný papír, díky nimž se karta stane jedinečným a nezapomenutelným hmatovým zážitkem hodným přidání do paměťové knihy dítěte. Hádejte, která karta po večírku neskončí v koši?“