Anniversary Cards - Hero

Šablony výročí karty

Darujte lásku s personalizovanými výročními kartami pro kutily. Díky připraveným šablonám výročních karet Shutterstock je to snadné.

"1. Click a template or blank canvas you like, from the gallery above, and it'll appear in the Create editor.
2. Time to customize: change out the photos and graphics, if you like — add your own or choose a free image from our massive library. 
3. Change the text and add text effects like drop shadows, outlines, or colors. You won't find text tools this good anywhere else.
4. Download your design. It's yours, free, forever. Whatcha gonna make next, design pro?"
Jak udělat výroční kartu

Whether it's the first or the fiftieth, every year is a reason to celebrate when two people are in love. Shutterstock Create's anniversary card templates are designed by pros to give you the best start on your own cards. Pick the perfect template out of hundreds of options and start designing today—no experience necessary.
Nástroje vhodné pro začátečníky pro jedinečné výroční karty

Make the most of your designs and feel confident in your creative direction, with Shutterstock Predict. AI discovers which images work best for your goals. Creative insights explain why they work.
Krásná vizuální aktiva a kreativní inteligence

Anniversary Cards - Kategorie

Tipy a triky pro výrobu poutavých výročních karet

Your Own Card Designed as Easy as One, Two, Three

Your Own Card Designed as Easy as One, Two, Three

Learn what elements are a part of every great card, then see just how easy it can be to design your own card with an online editor.

10 Creative Photo Card Ideas for Every Occasion

10 Creative Photo Card Ideas for Every Occasion

Leave those boring, one-size-fits-all cards at the store. These 10 photo card ideas are not only creative and memorable but easy to DIY.

9 Fresh Ideas for Designing Creative Business Cards

9 Fresh Ideas for Designing Creative Business Cards

Discover what you need to know about card design and get the inspiration you need to create a card with an online card maker.

How to Make Your Own DIY Greeting Cards

How to Make Your Own DIY Greeting Cards

Anniversaries, birthdays, milestones — oh my! Customize any greeting card for any holiday with beautiful pre-sized templates or a blank canvas. Learn how here.

Často kladené otázky týkající se výročních karet


Co bych měl napsat na výroční kartu?

„Pokud posíláte výroční kartu páru, kterého znáte.“, udržujte svou zprávu jednoduchou a přímou. Blahopřejeme páru k dalšímu roku sounáležitosti, přeji jim dobře pro nadcházející rok, nebo hledejte online citace a básně o lásce, které se vám dotýkají. Dokud jste upřímní, vaše zpráva bude perfektní přistání. Pokud je to vaše vlastní výročí, je to skvělá příležitost ukázat svému manželovi, jak moc pro vás znamenají. Napsali jste si navzájem milostné poznámky, když jste byli první chodit s někým? Přineste zpět nějakou tu závratnou euforii. Napište jim špatnou poezii. Napište jim dobrou poezii. Vzpomeňte si na rané datum, nebo všechny, jak moc se těšíte, až spolu stárnete.


Jak mohu vytvořit výroční karty s fotografiemi?

Jděte do staré školy s nůžkami, karton, a lepidlo, nebo digitalizujte svůj design pomocí online nástroje, jako je Shutterstock Create. Pokud se rozhodnete jít digitálně, vyberte šablonu výročí nebo vytvořte nový prázdný dokument ve velikosti, kterou potřebujete. Šablony usnadňují vidět, kam můžete umístit text a obrázky efektivně a kreativně. Jakmile provedete změny a přidáte své fotografie na výroční kartu, vytiskněte jej na karton nebo jej odešlete digitálně příjemci.


Jak vytvořím výroční kartu pro své prarodiče?

Dosažení významného roku, jako je 50. výročí, nebo 60. nebo 70. (dostanete nápad), není malý výkon. Oslavte své prarodiče, kteří dosáhli hlavních milníků výročí - a všech milujících let mezi nimi - kartou svého vlastního designu. Přidejte fotografie svých prarodičů z těch mnoha šťastných let, a možná i obrázky vaší rozšířené rodiny rostou s přibývajícími desetiletími. Pokud pořádáte večírek k výročí svých prarodičů, můžete dokonce změnit barvy na kartě tak, aby odpovídaly barevnému schématu strany. Vytiskněte si kartu pro doručení ve zvláštní den, nebo jej pošlete digitálně, pokud jsou vaši prarodiče technicky zdatní.