Calendars Hero Banner

Šablony kalendáře pro jakýkoli typ kalendáře

Staňte se primo tvůrcem kalendářů díky snazzy šablonám kalendáře Shutterstock. Vytvořte rychlé a stylové návrhy, abyste mohli snadno sledovat obchodní a osobní události.

"1. Click a template or blank canvas you like, from the gallery above, and it'll appear in the Create editor.
2. Time to customize: change out the photos and graphics, if you like — add your own or choose a free image from our massive library. 
3. Change the text and add text effects like drop shadows, outlines, or colors. You won't find text tools this good anywhere else.
4. Download your design. It's yours, free, forever. Whatcha gonna make next, design pro?"
Jak vytvořit kalendář

Keep yourself and your family on schedule with our stunning, professionally-made free calendar templates. Make space for notes, to-dos with high and low priority, and extra boxes for the unexpected. Customize your daily, weekly, monthly, or yearly calendars with positive affirmations, motivating quotes, images of your happy place, reward systems, and more with Create's graphics, text effects, fonts, and color options. No more waiting 'til the New Year for a new calendar — start a new resolution today and become the best calendar maker around.
Nový oblíbený koníček? Používání našeho profesionálního kalendáře

Make the most of your designs and feel confident in your creative direction, with Shutterstock Predict. AI discovers which images work best for your goals. Creative insights explain why they work. Win-win. Design with purpose and poise, every single time.
Krásná vizuální aktiva a kreativní inteligence

Prozkoumat další šablony

Tipy a triky pro vytváření poutavých kalendářů

Ready to take your calendar making to the next level? Leave no space for excuses with these fresh wall calendar ideas! Become your most productive self with this inspired tutorial.

Funkční dekor: Vytvořte si vlastní stylový nástěnný kalendář

Jste připraveni posunout svůj kalendář na další úroveň? Nenechávejte žádný prostor pro výmluvy s těmito novými nápady na nástěnný kalendář! Staňte se svým nejproduktivnějším já s tímto inspirovaným tutoriálem.

Calendars don't have to showcase nagging commitments. Learn how to create a functional and fun design that encourages you to check off your accomplishments each day. Take a look.

Funkční (+zábavné) typy kalendářů pro každodenní použití

Kalendáře nemusí předvádět otravné závazky. Naučte se, jak vytvořit funkční a zábavný design, který vás povzbudí, abyste každý den kontrolovali své úspěchy. Podívej se.

Start anew each month with a fresh calendar design! Customize with seasonal or holiday themes, or find graphics and motivational messages to carry you through. We've got just the thing in this monthly calendar tutorial — see for yourself!

How to Make a Monthly Calendar for 2022

Start anew each month with a fresh calendar design! Customize with seasonal or holiday themes, or find graphics and motivational messages to carry you through. We've got just the thing in this monthly calendar tutorial — see for yourself!

Digital planners are the perfect way to form new habits by practicing consistency and self-commitment. If that sounds hard, don't sweat it! Start with these design tips that'll make it easy and fun for you to make those changes you want to make. Take a look.

How to Make a Digital Planner You'll Actually Want to Use

Digital planners are the perfect way to form new habits by practicing consistency and self-commitment. If that sounds hard, don't sweat it! Start with these design tips that'll make it easy and fun for you to make those changes you want to make. Take a look.

Nejčastější dotazy týkající se kalendářů


Jaké typy kalendářů existují?

Ach, naše oblíbená otázka! Existuje spousta typů kalendářů, ale pojmenujeme síť, kterou chcete začít: denně, týdně, měsíční, a ročně. K dispozici jsou také sezónní, čtvrtletní, a dvouleté možnosti kalendáře. Nejprve se rozhodněte, co je pro vás nejvíce rezonanční. Pokud jste druh člověka ze dne v čase, udělejte z návrhů kalendáře rituální proces. Můžete si vytisknout týdenní hodnotu, takže jsou připraveni na přizpůsobení na konci dne. Pokud potřebujete vidět svůj týden na vyvážení dětí, večeře, a drop-off, zmapovat to všechno najednou - není zde žádný úsudek! Kalendáře jsou navrženy tak, aby byly účinné, takže se nemusíte kousat více, než můžete žvýkat, protože to porazí účel.


Jak mohu vytvořit kalendář s obrázky?

Vytváření usnadňuje přizpůsobení kalendářů pomocí osobních obrázků nebo fotografií z fotek (máme miliony!). Jakmile najdete preferovanou šablonu kalendáře, kterou chcete přizpůsobit, jednoduše odstraňte vrstvu pozadí. Najděte kartu Fotky & Video v pravé nabídce a nahrajte svůj vlastní obrázek nebo si prohlédněte náš. Pokud chcete další pizzaz, můžete přidat zábavnou a hravou grafiku, která vás rozesměje po celý den. Pokud nejste obvykle kalendářní osobou, navrhněte svůj způsobem, který vás bude motivovat. Potřebujete nějaké další pozitivní posílení? Jasné barvy? Pic vašeho dítěte s úsměvem? Svět designu Create je vaše ústřice!


Jak tisknete kalendář?

Vše nastaveno s vaší tvorbou a připraveno k tisku? Úžasné. Můžete snadno tisknout doma pro vaše pohodlí. Jednoduše klikněte na Stáhnout na horním panelu nástrojů a exportovat kalendář. Po stažení návrhu vyberte Command + P (nebo Soubor > Tisk) na Macu nebo CTRL+P pro Windows, jak byste normálně tiskli. V nastavení tisku se ujistěte, že tisknete barevně nebo černobíle, pokud chcete. Klikněte na Náhled tisku, abyste zajistili, že vaše tvorba bude zarovnána, a voila! Produktivita je na cestě.