Templates Split Hero

Vytvářejte poutavé reklamy rychle - a zdarma!

Navrhujte reklamy, které přitahují oční bulvy a ovlivňují naše nástroje a šablony pro tvorbu reklam. Shutterstock Create dělá věci super snadné, super rychlý, a zdarma! Jaký lepší způsob, jak zvýšit konverze a prodej?

How to make an ad
Jak vytvořit reklamu

The ad creator that's easy to use
Tvůrce reklam, který se snadno používá

Beautiful visual assets and creative intelligence
Krásná vizuální aktiva a kreativní inteligence

Tipy a triky pro vytváření poutavých reklam

The Guide to DIY Video Ads for Facebook and Instagram

Průvodce videoreklamami pro kutily pro Facebook a Instagram

Objevte vše, co potřebujete vědět o vytváření efektivních videoreklam na Facebooku a Instagramu sami. Považujte to za ideální výchozí bod pro skákání do všech věcí video marketingu.

11 Ways to Create the Most Engaging Carousel Ads on Social Media

11 Způsoby, jak vytvořit nejzajímavější kolotočové reklamy na sociálních médiích

Připraven, soubor, zapojit! Podívejte se na jedenáct jedinečných způsobů, jak zastavit rolování, kolotočové reklamy vyvolávající přejetím prstem doleva na vašich sociálních kanálech. Váš budoucí prodej vás pozdravuje.

How to Build Clickable Travel and Hospitality Ads, According to AI

Jak vytvořit klikatelné cestovní a pohostinské reklamy, Podle AI

Odborníci v oblasti cestovního ruchu berou na vědomí - zde jsou trendy podporované daty, které je třeba vzít v úvahu při navrhování vaší další reklamy. Využijte tyto kreativní postřehy pro vynikající výsledky.

How to Optimize Entertainment and Media Ads for Clicks, According to AI

Jak optimalizovat reklamy na zábavu a média pro kliknutí, Podle AI

Optimalizujte své reklamy pro maximální dopad, a to vše díky těmto kreativním trendům založeným na datech. Zjistěte, jaké obrázky převádějí a proč.

Nejčastější dotazy týkající se světelného režimu


Co dělá dobrou reklamu?

Něco, co je poutavé, stručný, a nakonec nezapomenutelné. Opravdu zdokonalte své cílové publikum - jak můžete oslovit étos, loga, a patos ve vašem designu? A co chcete povzbudit? Nákup? Registrace události? E-mailová registrace? Přistupujte ke svému designu reklamy s účelem a záměrem. Pokud potřebujete pomoc, šablony Create, grafika, a návrhové nástroje jsou tu pro vás. Stačí vybrat své oblíbené rozvržení a poté přizpůsobit svému rozmaru. Je to tak snadné! V žádném okamžiku budete zobrazovat reklamy na řízení angažmá.


Jak vytvořím reklamu na Facebooku?

Facebook reklamy jsou klíčovou marketingovou strategií pro získání slovo o vašem produktu (s), prodej, událost, atd S téměř 2 miliardy aktivních uživatelů Facebooku, tam je spousta příležitostí k dispozici. Při vytváření reklamy na Facebooku si udělejte laskavost a začněte jednou z našich předem velkých šablon reklam na Facebooku nebo prázdným plátnem. Buď vám poskytne přesnou velikost, kterou potřebujete, abyste se mohli méně starat (viz: nic víc) o velké rozměry sociálních médií a další informace o designu reklamy. Krok první, šek. A teď, co inzerujete? A na koho inzerujete? Odpovězte na tyto otázky, poté přizpůsobte svůj design tak, aby byl na značce a zaměřil se na vaše konkrétní publikum. Poté nahrajte na Facebook Ads Manager. Hodně štěstí.


Jak vytvořím reklamu na Instagramu?

Stejně jako Facebook, Instagram je uber-lukrativní místo pro zobrazování reklam pro vaši firmu nebo značku. Chcete-li začít, rozhodněte se, jaký druh reklamy chcete vytvořit. Reklamy na krmivo, jak napovídá jejich název, se zobrazí ve zdrojích scrollerů. Kolotoč reklamy, také, s jediným rozdílem je, že kolotočové reklamy vám umožňují vytvořit zážitek z přejetí prstem doleva (bonusové body, pokud to uděláte bezproblémovým). Můžete také vytvářet reklamy Instagram Story. Nebo hej, všichni tři? Popadněte šablonu nebo prázdné plátno, navrhněte s ohledem na svou značku a dav a poté pomocí nástroje Vytvořit inteligentní změnu velikosti a rychle zvětšit reklamu pro více formátů. Vypadáš dobře!